एभरेस्ट इन्टरनेसनल फिल्म अवार्ड नोमिनेसन सार्वजनिक (तालिका सहित)

- मेराेफिल्म

एभरेस्ट इन्टरनेसनल नेपाली फिल्म अवार्ड हङकङको नोमिनेसन सार्वजनिक भएको छ । एभरेस्ट इन्टरटेन्मेन्ट प्राइभेट लिमिटेडको आयोजनामा हङकङमा हुने एभरेस्ट इन्टरनेसनल फिल्म अवार्ड–२०१९ नोमिनेसन बारे जानकारी दिन बिहिबार राजधानीको नयाँ बानेश्वरमा पत्रकार सम्मेलन गरिएको थियो  । उक्त अवसरमा विभिन्न विधामा छानिएका सम्पूर्णको नाम सार्वजनिक गरिएको हो ।
नोमिनेसन तालिका:

1.Script 9.Singer Female
1A Nawal Nepal (Mangalam) 9A Bindu Pariyar (Perkha Perkha Mayalu-Mangalam)
1B Deepak Raj Giri (Chakka Panja 3) 9B Prabisha Adhikari (Phool Hoina-Rose)
1C Sushil Paudel (Prasad) 9C Anju Panta (Banki Chari-Prasad)
1D Khagendra Lamichhane (Damruko Dandi Biyo) 9D Melina Rai (Umliyo Bhane -Jay Bholey)
1E Pradip Bhardwaj (Kri) 9E Nikita Thapa (Udhayo Hawale-Intu Mintu London Ma)
2.Cinematographer 10.Debut Director
2A Rameshwor Karki (Panchayat) 10A Renesha Rai Bantawa (Intu Mintu London Ma)
2B Purushottam Pradhan (Kri) 10B Sangita Shrestha (Katha Kathmandu)
2C Nawa Raj Krishna Thapa (Blind Rocks) 10C Chheten Gurung (Damruko Dandi Biyo)
2D Sudip Baral (Lily Bily) 10D Pukar Bhattarai (Gun Gun)
2E Shailendra D. Karki (Intu Mintu London Ma) 10E Saty Raj Chaulagain (Anurag)
3.Editor 11.Actor in Comedy Role
3A Mitra D. Gurung (Mangalam) 11A Kedar Ghimire (Chakka Panja 3)
3B Bipin Malla (Chakka Panja 3) 11B Bhola Raj Sapkota (Pijada Back Again)
3C Surendra Poudel (Kri) 11C Wilson Bikram Rai (Ram Kahani)
3D Arjun G.C (Lily Bily) 11D Shivahari Poudel (Shatrugate)
3E Bipin Malla (Panchayat) 11E Rabindra Jha (Ram Kahani)
4.Fight Director 12.Supporting Actor Male
4A Chandra panta (Kri) 12A Sundar Shrestha (Black)
4B Shree Shrestha (Jay Sambho) 12B  Sagar Lamsal (Hairan)
4C Himal K.C. (Pijada Back Again) 12C Sharukh Tamrakar (Intu Mintu London Ma)
4D Roshan Shrestha (Badha Maya Le) 12D Buddhi Tamang (Jay Bhole)
4E Himal K.C. (Gun Gun) 12E Deepak Raj Giri (Shatru Gate)
5.Dance Director 13.Supporting Actor Female
5A Sumeet Lama (Chuna Paye Hunthyo-Sali Kasko Vena ko) 13A Rajani Gurung (Sali Kasko Vena Ko)
5B Bikram Lama/Anjela Khatri (Udayo Hawale – IMLM) 13B Priyanka Karki (Lily Bily)
5C Kabiraj Gahat Raj (Parkha Parkha Mayalu-Mangalam) 13C Jahanwi Basnet (Panchayat)
5D Renesha Rai Bantawa (Yeti Yeti Pani- Kri) 13D Sandhya K.C. (Katha Kathmandu)
5E Gambhir Bista (Hukum Baksiyos-Shusree Sampati) 13E Laxmi Bardewa (Damaru ko Dandibiyo)
6.Music 14.Character Actor Male
6A Dipak Sharma (Parkha Parkha Mayalu-Mangalam) 14A Bijay Lama (Bobby)
6B Alish Karki (Phool Hoina-Rose) 14B Haribansha Acharya (Shatru Gate)
6C Tanka Budhathoki (Rupai Mohani- Shatru Gate) 14C Ramesh Ranjan Jha (Shatru Gate)
6D Dipak Sharma (Pahilo Nambar ma-Chhakka Panja 3) 14D Jaynanda Lama (Chakkapanja 3)
6E Rajan Raj Shiwakoti (Umliyo Bhane – Jay Bholey) 14E Pukar Bhattrai (Gun Gun)
7.Lyrics 15.Character Actor Female
7A Sabin Ektaare (Yo Gantabya Kahan-Damaru Ko Dandibiyo) 15A Mithila Sharma (Mangalam)
7B Ganesh Shahi (Lai Lai -Prasad) 15B Aruna Karki (Mr. Jhole)
7C Ananda Adhikari (Mausam Bhanda Chito-Mangalam) 15C Gita Adhikari (Panchayat)
7D Naresh Bhattarai (Udyoman-Blind Rocks) 15D Gauri Malla (Blind Rocks)
7E Rajesh Kumar Shrestha (Phool Hoina-Rose) 15E Deepa Shree Niraula (Shatru Gate
8.Singer Male 16.New Actor Male
8A Krishna Kafle (Perkha Perkha Mayalu-Mangalam) 16A Dhiraj Magar (Intu Mintu London Ma)
8B Sugam Pokhrel (Badha Mayale-Badha Mayale) 16B Umesh Thapa (Bobby)
8C Rupak Dotel (Banki Chari-Prasad) 16C Samundra Pandit (Anurag)
8D Pratap Das (Timro Shwor Ma Shwor-Anurag) 16D Bikki Joshi (Happy Days)
8E Hercules Basnet (Udhayo Hawale-Intu Mintu London Ma) 16E Pushkar (Hairan)
17.New Actor Female 24.Popular Actor Female
17A Kabita Gurung (Bobby) 24A Puja Sharma
17B Jasita Gurung (Lily Bily) 24B Priyanka Karki
17C Prakshya Adhikari (Katha Kathmandu) 24C Swastima Khadaka
17D Aditi Budhathoki (Kri) 24D Samragi R. L. Shah
17E Aliza Gautam (Anurag) 24E Barsha Siwakoti
18.Negative Actor 25.Popular Films
18A Subash Mache (Gun Gun) 25A Shatru Gate
18B Ayush Rijal (Black) 25B Chakka Panja 3
18C Anup Bikram Shahi (Kri) 25C Prasad
18D Nischal Basnet (Prasad) 25D Kri
18E Pramod Agrahari (Katha Kathmandu) 25E Lily Bily
19.Actor Male 1. Actor – INDIGENOUS FILM
19A Bipin Karki (Prasad) 26A Subash Gurung (Khai O mhitheba) Gurung
19b Pushpal Khadka (Mangalam) 26B Maotse Gurung (Me Kyu), Gurung
19c Anmol K.C. (Kri) 26C Riya Gurung (Me Kyu), Gurung
19d Pradeep Khadka (Lily Bily) 26D Nirbhik Rai (Yaari), Rai
19e Aryan Sigdel (Kayara) 26E Bhimn Tumbhahamphe (K Sangla ) Limbu
20.Actor Female 2. Director  – INDIGENOUS FILM
20A Benisha Hamal (Blind Rocks) 27A Jasu Gurung (Me Kyu), Gurung
20B Shilpa Pokhrel (Mangalam) 27B Yubaraj Rai ( Yaari) Rai
20C Nita Dhungana (Panchayat) 27C Ajay Syantang (Aplenga La Namso ) Tamang
20D Samragi R. L. Shah (Kayara) 27D Subash Gurung (Khai O Mhitheba ) Gurung
20E Anchal Sharma (Black) 27E Loken Saba Limbu (K sangla) Limbu
21.Director 3. Flim  – INDIGENOUS FILM
21A Milan Chams (Lily Bily) 28A Jaaman Gubhaju (Nepal Bhasa)
21B Deepa Shree Niraula (Chakka Panja 3) 28B Yaari ( Rai)
21C Shivam Adhikari (Panchayat) 28C Aplenga La Namso (Tamang)
21D Nawal Nepal (Mangalam) 28D Khai o Mhitheba (Gurung)
21E Dinesh Raut (Prasad) 28E Mle Kyu (Gurung)
22.Best Film
22A Lily Bily
22B Chakka Panja 3
22C Kri
22D Mangalam
22E Panchayat

 

२०७६ वैशाख १९ गते १७:४८ मा प्रकाशित

प्रतिक्रिया

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *