एभरेस्ट इन्टरनेसनल फिल्म अवार्ड नोमिनेसन सार्वजनिक (फोटोफिचर )

- मेराेफिल्म

एभरेस्ट इन्टरनेसनल नेपाली फिल्म अवार्ड हङकङको नोमिनेसन सार्वजनिक भएको छ । एभरेस्ट इन्टरटेन्मेन्ट प्राइभेट लिमिटेडको आयोजनामा हङकङमा हुने एभरेस्ट इन्टरनेसनल फिल्म अवार्ड–२०१९ नोमिनेसन बारे जानकारी दिन बिहिबार राजधानीको नयाँ बानेश्वरमा पत्रकार सम्मेलन गरिएको थियो  । उक्त अवसरमा विभिन्न विधामा छानिएका सम्पूर्णको नाम सार्वजनिक गरिएको हो ।

 

नोमिनेसन तालिका:

Music Character Actor Male
A Dipak Sharma (Parkha Parkha Mayalu-Mangalam) A Bijay Lama (Bobby)
B Alish Karki (Phool Hoina-Rose) B Haribansha Acharya (Shatru Gate)
C Tanka Budhathoki (Rupai Mohani- Shatru Gate) C Ramesh Ranjan Jha (Shatru Gate)
D Dipak Sharma (Pahilo Nambar ma-Chhakka Panja 3) D Jaynanda Lama (Chakkapanja 3)
E Rajan Raj Shiwakoti (Umliyo Bhane – Jay Bholey) E Pukar Bhattrai (Gun Gun)
Lyrics Character Actor Female
A Sabin Ektaare (Yo Gantabya Kahan-Damaru Ko Dandibiyo) A Mithila Sharma (Mangalam)
B Ganesh Shahi (Lai Lai -Prasad) B Aruna Karki (Mr. Jhole)
C Ananda Adhikari (Mausam Bhanda Chito-Mangalam) C Gita Adhikari (Panchayat)
D Naresh Bhattarai (Udyoman-Blind Rocks) D Gauri Malla (Blind Rocks)
E Rajesh Kumar Shrestha (Phool Hoina-Rose) E Deepa Shree Niraula (Shatru Gate
Singer Male New Actor Male
A Krishna Kafle (Perkha Perkha Mayalu-Mangalam) A Dhiraj Magar (Intu Mintu London Ma)
B Sugam Pokhrel (Badha Mayale-Badha Mayale) B Umesh Thapa (Bobby)
C Rupak Dotel (Banki Chari-Prasad) C Samundra Pandit (Anurag)
D Pratap Das (Timro Shwor Ma Shwor-Anurag) D Bikki Joshi (Happy Days)
E Hercules Basnet (Udhayo Hawale-Intu Mintu London Ma) E Pushkar (Hairan)

 

New Actor Female  

 

Actor – INDIGENOUS FILM

A Kabita Gurung (Bobby) A Subash Gurung (Khai O mhitheba) Gurung
B Jasita Gurung (Lily Bily) B Maotse Gurung (Me Kyu), Gurung
C Prakshya Adhikari (Katha Kathmandu) C Riya Gurung (Me Kyu), Gurung
D Aditi Budhathoki (Kri) D Nirbhik Rai (Yaari), Rai
E Aliza Gautam (Anurag) E Bhimn Tumbhahamphe (K Sangla ) Limbu
Negative Actor  
A Subash Mache (Gun Gun)  Director  – INDIGENOUS FILM
B Ayush Rijal (Black) A Jasu Gurung (Me Kyu), Gurung
C Anup Bikram Shahi (Kri) B Yubaraj Rai ( Yaari) Rai
D Nischal Basnet (Prasad) C Ajay Syantang (Aplenga La Namso ) Tamang
E Pramod Agrahari (Katha Kathmandu) D Subash Gurung (Khai O Mhitheba ) Gurung
E Loken Saba Limbu (K sangla) Limbu
Actor Male
A Bipin Karki (Prasad)  Flim  – INDIGENOUS FILM
b Pushpal Khadka (Mangalam) A Jaaman Gubhaju (Nepal Bhasa)
c Anmol K.C. (Kri) B Yaari ( Rai)
d Pradeep Khadka (Lily Bily) C Aplenga La Namso (Tamang)
e Aryan Sigdel (Kayara) D Khai o Mhitheba (Gurung)
E Mle Kyu (Gurung)
Actor Female
A Benisha Hamal (Blind Rocks)
B Shilpa Pokhrel (Mangalam)  
C Nita Dhungana (Panchayat)  
D Samragi R. L. Shah (Kayara)  
E Anchal Sharma (Black)  
Director  
A Milan Chams (Lily Bily)  
B Deepa Shree Niraula (Chakka Panja 3)  
C Shivam Adhikari (Panchayat)  
D Nawal Nepal (Mangalam)  
E Dinesh Raut (Prasad)  
Best Film
A Lily Bily
B Chakka Panja 3
C Kri
D Mangalam
E Panchayat
 
 
 
 
 
 

 

२०७६ वैशाख १९ गते १९:५६ मा प्रकाशित

प्रतिक्रिया

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *